imageما به عنوان گروه صنعتی ایران شادوی، در دهه 1350 آغاز به کار کرده و شرکت IRAN SHADOWY را در سال 1370 به ثبت رساندیم. سپس فعالیت خود را در زمینه امور صنعتی و ساختمانی ادامه داده و پس از مدتی موفق به کسب پروانه بهره برداری و گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنایع و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه شدیم.

با کارنامه ای درخشان و تجربیات فراوان، از اواسط سال 1378 تحقیقات گسترده ای را در زمینه درب های اتوماتیک آغاز نموده و پس از تحقیقات مستمر، با اخذ نمایندگی از کشورهای آلمان، ایتالیا و ترکیه فعالیت اجرایی خود را در این زمینه آغاز نمودیم.
شرکت ایران شادوی بالغ بر 80 درصد قطعات مورد نیاز ساخت درب های اتوماتیک را در ایران و طبق استانداردهای اروپا تولید نموده است.
ما نماینده انحصاری شرکت های BOTHE-HILD و ELERO آلمان هستیم و همچنین همکاری تخصصی در سطح تولید با شرکت های MARANTEC و HEROAL آلمان برقرار نموده ایم.
شرکت ایران شادوی با بکارگیری از بیش از 30 نفر پرسنل در واحدهای مختلف اداری، طراحی و تولید و با در اختیار داشتن فضای صنعتی و تولیدی کارخانه واقع در شهرک صنعتی عباس آباد، با مساحتی بالغ بر 8000 مترمربع با استفاده از ماشین آلات روز دنیا و تخصص و تجربه مهندسان و کارمندان خود معتقد است می توان با تولید محصولات با کیفیت بالا ضامن ایمنی و آسایش شما باشد.